KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797144
nr 1479 7144
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, -53, komposition. Blandteknik, bildmått: 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 47x58
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:56:17
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr